Forum: Posebni forumi
New Zadnje teme

Strani v tej temi: 1 2

Tema: Vaja 10: DI (26.4.2019)

Na tokratni bomo nadaljevali kvantitativno analizo – nadgradnja tistega, kar smo že spoznali na prejšnji vaji. Večino časa boste tako posvetili analizi podatkov za vaš drugi pisni izdelek (podatki ISSP 2014).

Vaja je torej namenjena tudi reševanju odprtih vprašanj v zvezi z zaključevanjem drugega pisnega izdelka (analiza, oblikovanje prikaza rezultatov…).

V tem okviru bomo še enkrat pregledali osnovno strukturo izdelka - ključne sestavine.

Skupaj si bomo ogledali primer izdelka. 

Postavite lahko tudi vprašanja v zvezi s svojim izdelkom, na katera bomo skušali odgovoriti v razpravi.

Tukaj pa na kratko poročajte o tem, kako napredujete s svojim pisnim izdelkom (predvsem zapišite, kaj še manjka).

Zala Prijatelj

Priloge

Že narejeno:

• seznam virov
  • izbrane spremenljivke
  • downloadana SPSS datoteka
  • pripravljen približen osnutek naloge

Živa Hudobivnik

Priloge

Priloge

-izbrana literatura -izbrane spremenljivke -osnutek

Izbrane spremenljivke, opravljena analiza, pripravljeno ogrodje naloge.

Sara Dejanović

Priloge

Poiskal sem si vire na dikulu in si jih shranil, počasi začenjam z izbiro spremenljivk.

Za raziskavo sem že našel primerno literaturo. Izbral sem tudi dve neodvisni spremenljivki in začel z oblikovanjem hipotez, ki pa še potrebujejo dopolnitve. Manjka mi tudi analiza spremenljivk. Timotej Lenič

Barbara Nežmah

Priloge

izbrana literartura in spremenljivke

Izbral sem literaturo

prenesel datoteko v spss 

utemeljil sem izbrano temo

LP Nik Kučej

Prenesla sem podatke, zbrala sem literaturo in dve neodvisni spremenljivki. Začela sem z oblikovanjem hipotez, ostalo pa še nisem začela.

Hana Ljubijankić

Osnovni podatki pripravljeni za nadaljno delo doma, (izbrane spremenljivke, seznam virov, graficni prikati in tabele ze narejene)

Narejeno:

• grobo izbrani viri
  • SPSS datoteka
  • Osnutek naloge

Seznam virov in z downloadan SPSS FILE. 

Aljaž Škrabl

izbrane spremenljivke prenesite SPSS datoteko frekvenčna tabela  histogram  

izbrane spremenljivke prenesite SPSS datoteko frekvenčna tabela  histogram  

Za drugi pisni izdelek sem poiskala ustrezne vire, s pisanjem nisem še začela.

downloadana SPSS datoteka

Zbrana literatura, spremenljivke in prenesena SPSS datoteka. Ostalo mi še manjka.

Za drugi pisni izdelek trenutno zbiram literaturo.

Izbrane spremenljivke in literatura.

Naslednja stran

Nastavitve foruma